Вартість сервісного ТО для мікроавтобусів

Послуга :
Ціна :
Стандартне планове ТО
від 500 грн.
Заміна масла АКПП
від 800 грн.
Заміна масла МКПП
від 100 грн.
Заміна масла в редукторі моста
від 100 грн.

Сервісне ТО для мікроавтобусів

Щоб Ваш автомобіль приносив задоволення від використання, він повинен бути завжди справним. Навіть новий мікроавтобус з часом піддається зносу, який залежить від якості дорожнього покриття, якості використовуваного палива, погодних умов, манери їзди водія.

Під час руху кожен автомобіль піддається дії механічних сил, що призводить до зношування і деформації деталей, так само варто враховувати фактори навколишнього середовища, які не завжди сприятливо впливають на роботу транспортного засобу, отже, технічне обслуговування це дуже важливий захід попередження серйозних проблем в авто.

Сервісне ТО для мікроавтобусів в Києві та Київській області на СТО ГріМерс

Технічне обслуговування мікроавтобусів це комплекс профілактичних процедур, що проводяться з автомобілем за планом через певний пробіг, а також перед зміною сезону для підтримки транспортного засобу в технічно справному та робочому стані.

Регулярне техобслуговування бусів допоможе виявити поломки, навіть якщо вони незначні, а досвідчені майстри нашої станції оперативно все виправлять.

Запишіться до нас на технічний огляд і обслуговування мікроавтобусів за телефоном +380931234800 або залишайте Ваші контактні дані у формі зворотного зв’язку і наш менеджер узгодить зручний час відвідування СТО.

Ми тут, щоб допомогти з Вашим транспортом у всіх потребах у ремонті та сервісному ТО