Вартість сервісного ТО для мікроавтобусів Opel

Послуга :
Ціна :
Стандартне планове ТО
від 500 грн.
Заміна масла АКПП
від 800 грн.
Заміна масла МКПП
від 100 грн.
Заміна масла в редукторі моста
від 100 грн.

Сервісне ТО для мікроавтобусів Opel

Технічне обслуговування мікроавтобусів Opel Movano і Opel Vivaro дозволяє виявити несправності в агрегатах, системах і механізмах ще до остаточної поломки транспортного засобу, за умови своєчасного звернення на СТО. Регулярний догляд та обслуговування бусів забезпечать безпечну експлуатацію автомобіля.

Звичайно ж, існує безліч різних механічних факторів, а також факторів навколишнього середовища, які впливають на знос систем і механізмів транспортного засобу, тому технічний огляд і обслуговування згідно з планом (зазвичай вказується в сервісній книжці автомобіля) вкрай важливі заходи для забезпечення справного стану Вашого мікроавтобуса.

Сервісне ТО для мікроавтобусів Opel в Києві та Київській області на СТО ГріМерс

Наша станція надає повний комплекс послуг з технічного обслуговування мікроавтобусів Opel Vivaro, Opel Movano наші фахівці належним чином проведуть огляд, виконають необхідні процедури для забезпечення безпечної працездатності Вашого автомобіля.

Запишіться на ТО мікроавтобусів Opel по телефону +380931234800 або замовте зворотний дзвінок і наш менеджер з Вами зв’яжеться для запису до нас на СТО.

Ми тут, щоб допомогти з Вашим транспортом у всіх потребах у ремонті та сервісному ТО Opel