Вартість сервісного ТО для мікроавтобусів Mercedes

Послуга :
Ціна :
Стандартне планове ТО
від 500 грн.
Заміна масла АКПП
від 800 грн.
Заміна масла МКПП
від 100 грн.
Заміна масла в редукторі моста
від 100 грн.

Сервісне ТО для мікроавтобусів Mercedes

Технічне обслуговування мікроавтобусів Mercedes Sprinter, Mercedes Vito, Mercedes Viano, Mercedes MB 100, Mercedes MB 207-410 дає змогу забезбечечувати справний стан автомобіля, завдяки проведенню комплексу організаційних та технічних робіт під час планового технічного огляду транспортного засобу.

Найчастіше технічне обслуговування проводять згідно плану вказаному в сервісній книжці автомобіля, зі зміною сезону, або ж в сроки, прораховані спеціалістами, виходячи з того, як інтенсивно використовується мікроавтобус. Своєчасне технічне обслуговування дозволяє підтримувати авто в працездатному стані та попереджувати серйозні поломки бусів.

Сервісне ТО для мікроавтобусів Mercedes в Києві та Київській області на СТО ГріМерс

На станції ГріМерс наші висококваліфіковані спеціалісти, використовуючи професійне обладнання, проводять технічне обслуговування мікроавтобусів Mercedes Vito/Viano, Mercedes MB 100, MB 207-410, Mercedes Sprinter в Києві та Київській області.

Для запису на технічне обслуговування мікроавтобусів Mercedes дзвоніть за телефоном +380931234800 або залиште свій контакт у формі зворотнього зв’язку і наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом!

Ми тут, щоб допомогти з Вашим транспортом у всіх потребах у ремонті та сервісному ТО Mercedes