Вартість ремонту двигуна для мікроавтобусів Mercedes

Послуга :
Ціна :
Діагностика двигуна
від 450 грн.
Зняття / Установка турбіни
від 1500 грн.
Зняття / Установка мотора
4500-5000 грн.
Заміна ланцюга ГРМ
від 10000 грн.
Заміна ременя ГРМ
від 2500 грн.
Регулювання клапанів
Зняття / Установка колектора впуск-випуск
від 350 грн.
Зняття / Установка головки блоку циліндрів
від 8500 грн.

Ремонт двигуна Mercedes

Двигун це серце автомобіля, тому дуже важливо якісно його обслуговувати.

Найменша несправність у двигуні може привести до дуже витратного ремонту, щоб його уникнути, необхідно уважно стежити за якістю палива, масел, технічних рідин і при підозрі на неполадку, не відкладати відвідування станції техобслуговування.

Якісний ремонт двигуна мікроавтобусів Mercedes в Києві та Київській області на СТО ГріМерс

Перш ніж приступити до ремонту, майстри проводять діагностику двигуна, перевіряють технічні параметри, підключають комп’ютер до блоку управління для отримання інформації з датчиків, також проводять акустичну перевірку роботи двигуна і збирають статистичні дані. Всі ці заходи необхідні для того, щоб переконатися, що в ремонті потребує не менш витратне за часом і грошима навісне обладнання, а саме двигун.

Наші майстри з багаторічним досвідом роботи проведуть повну діагностику двигуна мікроавтобусів Mercedes Sprinter, Mercedes Vito, Mercedes Viano, Mercedes MB 100, Mercedes MB 207-410, детально опишуть ситуацію і порекомендують найбільш відповідне рішення проблеми.

Запишіться на діагностику і ремонт двигуна Mercedes за номером +380931234800 або замовте зворотний дзвінок і менеджер зв’яжеться з Вами для запису на СТО.

Ми тут, щоб допомогти з Вашим транспортом у ремонті двигуна мікроавтобуса Mercedes