Вартість ремонту рульового управління для мікроавтобусів Opel

Послуга :
Ціна :
Зняття / Установка рульової рейки
від 2500 грн.
Заміна рульової тяги
від 400 грн.
Заміна наконечників
від 400 грн.

Рульове управління мікроавтобусів Opel

СТО ГріМерс надає повний спектр послуг з обслуговування та ремонту рульового управління мікроавтобусів Opel Movano, Opel Vivaro в Києві та Київській області.

Рульове управління мікроавтобусів є комплексом механізмів, які відповідають за напрямок руху автомобіля. Ці механізми здатні передавати, завдяки підсилювачу керма, незначні для водія зусилля під час повороту рульового колеса за допомогою рульової колонки до рульових тяг, які переміщаючись, повертають колеса.

При будь-яких підозрах на неполадки в рульовому управлінні мікроавтобуса Opel слід звернутися на СТО для діагностики механізмів, так як затягування з ремонтом може призвести до подальшого руйнування деталей і дорогого ремонту.

Якісний ремонт рульового управління для мікроавтобусів Opel в Києві та Київській області на СТО ГріМерс

Досвідчені фахівці нашої станції продіагностують стан рульового управління Вашого мікроавтобуса і дадуть рекомендації для подальших дій профілактики або ремонту.

Запишіться на ремонт рульового управління мікроавтобуса Opel по телефону +380931234800 або скористайтеся формою зворотного дзвінка і наш менеджер зв’яжеться з Вами для запису на зручний час.

Ми тут, щоб допомогти з Вашим транспортом у всіх потребах у ремонті рульового управління мікроавтобуса Opel